Jak najlepiej utrzymywać mój produkt?

Porady i wskazówki

Aby jak najdłużej cieszyć się zakupionymi przedmiotami, udzielamy wskazówek dotyczących użytkowania i dbania o zabawki erotyczne. W ten sposób przedłużasz żywotność produktów. Jeśli nadal masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci doradzimy!

Przechowywanie zabawek erotycznych

Wiele naszych produktów jest wykonanych z materiałów, które mogą ze sobą kolidować; dlatego zalecamy, aby zawsze przechowywać osobno zabawki erotyczne. Produkty z lateksu, gumy, PCV i silikonu mogą się ścierać lub uszkodzić, jeśli stykają się ze sobą. Trzymaj zabawki oddzielnie od siebie, w torbie lub w pudełku, aby zapobiec uszkodzeniom. Oferujemy torebki na zabawki, w których bezpiecznie i dyskretnie przechowasz zabawki erotyczne. Trzymaj nasze produkty z dala od ciepła / bezpośredniego światła słonecznego i przechowuj je w chłodnym / suchym miejscu. Nigdy też nie wystawiaj ich na działanie słońca lub innych źródeł ciepła, ponieważ może to spowodować uszkodzenie materiału. Po użyciu wyjmij baterie, przedłuży to żywotność Twoich zabawek!

Czyszczenie zabawek erotycznych

Każdą zabawkę należy czyścić przed i po użyciu. Ważne jest dokładne czyszczenie zabawek erotycznych w celu zabicia bakterii. Do czyszczenia używaj specjalnego środka do czyszczenia zabawek, który możesz oczywiście kupić w naszym sklepie. Zabawkę erotyczną można bardzo łatwo wyczyścić za pomocą środka do czyszczenia zabawek. Nałóż środek do czyszczenia zabawek na zabawkę, a następnie ostrożnie, ale dokładnie wytrzyj suchą, czystą szmatką. Nieporowate szklane zabawki (bez części elektronicznej) można również myć w zmywarce (bez tabletki do zmywarki).

Lubrykant do zabawek erotycznych

Dostępnych jest wiele różnych rodzajów lubryantów. W przypadku zabawek analnych, takich jak korki analne, wibratory analne i łańcuchy analne, istnieje lubrykant analny. Lubrykant analny ma większą lepkość (gęstość), dzięki czemu penetracja odbytu jest przyjemniejsza. Do silikonowych zabawek erotycznych zalecamy lubrykant na bazie wody. Nie można używać lubryantów na bazie silikonu do zabawek wykonanych z silikonu; może to spowodować uszkodzenie materiału zabawki, powodując uszkodzenia / wady. Dlatego niezwykle ważne jest, aby silikonowy wibrator / zabawka erotyczna był/a używany/a tylko w połączeniu z lubrykantem na bazie wody. Inne materiały, w tym szkło, aluminium i stal nierdzewna, można łączyć z lubrykantem silikonowym.

Czy ten artykuł był pomocny?

Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 1

Masz więcej pytań? Wyślij zgłoszenie