BLIK

BLIK to popularna metoda płatności w Polsce, umożliwiająca szybkie i łatwe dokonywanie płatności za pomocą aplikacji mobilnej. Jest to bezpieczny i wygodny sposób na dokonywanie zakupów online, opłacanie rachunków i przekazywanie pieniędzy innym użytkownikom.

 

Korzyści z metody płatności BLIK

  • Wygodność: BLIK ułatwia dokonywanie płatności za pomocą aplikacji mobilnej. Nie potrzebujesz fizycznego portfela ani kart płatniczych, ponieważ wszystko jest dostępne bezpośrednio na Twoim smartfonie. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz dokonać płatności.
  • Bezpieczeństwo: BLIK przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa transakcji. Podczas korzystania z BLIK musisz potwierdzić każdą płatność unikalnym kodem PIN lub danymi biometrycznymi (takimi jak odcisk palca lub rozpoznawanie twarzy), co zapobiega nieuprawnionemu dostępowi do Twojego konta. Ponadto Twoje dane osobowe i informacje finansowe są chronione zgodnie z rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa.
  • Szybkość: Płatności BLIK są przetwarzane w czasie rzeczywistym, co oznacza, że pieniądze są natychmiast pobierane z Twojego konta bankowego.

 

Postępuj zgodnie z poniższymi prostymi krokami, jeśli wybierasz metodę płatności BLIK:

  • Wprowadź 6-cyfrowy kod BLIK na ekranie płatności. Kod otrzymasz za pośrednictwem aplikacji bankowej. Kod jest ważny przez 2 minuty i co 120 sekund jest odświeżany.
  • Po kliknięciu przycisku "Zapłać" BLIK wysyła powiadomienie push do Twojej aplikacji bankowej.
  • Płatność musisz autoryzować w ciągu 45 sekund za pośrednictwem aplikacji bankowej, aby dokonać płatności.
  • Korzystanie z BLIK daje Ci wygodny, szybki i bezpieczny sposób na dokonywanie płatności i przekazywanie pieniędzy. Dzięki korzyściom wynikającym z wygody, szybkości, szerokiej akceptacji i bezpieczeństwa, BLIK stał się popularnym wyborem konsumentów w Polsce.
Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 3 z 3

Artykuły w tej sekcji

Napisz wiadomość e-mail do naszej obsługi klienta
Potaramy się odpowiedzieć na Twój e-mail w ciągu 4 godzin w dni robocze.
Zadzwoń lub napisz do naszej obsługi klienta
Przyjazna, pomocna i szybka