PayPal

PayPal to bezpieczny i szybki sposób dokonywania płatności online na całym świecie. Każdy, kto ma konto PayPal, może zapłacić w systemie PayPal w EasyToys. Po prostu wybierz PayPal jako preferowaną metodę płatności podczas procesu składania zamówienia i wprowadź swoje dane osobowe PayPal.

Paypal.svg

Korzyści PayPal

  • Twoja płatność jest anonimowa
  • Twoja płatność może być przez Ciebie śledzona i sprawdzana online
  • Potwierdzenie płatności zostanie wysłane e-mailem
  • Po weryfikacji Twoje zamówienie zostanie wysłane natychmiast

Twoje własne konto PayPal
Jeśli chcesz zapłacić w systemie PayPal, możesz to zrobić za pomocą własnego konta PayPal. Twój adres e-mail na koncie PayPal jest powiązany z numerem konta bankowego lub kartą kredytową. Jeśli chcesz dokonać płatności w systemie PayPal, możesz po prostu zalogować się na swoje konto PayPal i dokończyć płatność. Możesz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i wybranego przez siebie bezpiecznego hasła. Po dokonaniu płatności natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółami płatności.

Bezpiecznie i dyskretnie
PayPal to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności online i najczęściej używana metoda płatności online na świecie. Płatności dokonywane za pośrednictwem systemu PayPal są wysyłane bez udostępniania informacji finansowych i innych poufnych informacji. Wysłane dane nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim. Dzięki PayPal możesz dokonać płatności anonimowo, ponieważ Twoja tożsamość nie będzie wymieniana w procesie płatności.

PayPal Express

Możesz również wybrać aby opłacić swoje zamówienie za pomocą PayPal Express. Ta opcja będzie wyświetlana w koszyku i po jej wyborze przenosi Cię bezpośrednio na Twoje konto PayPal, dzięki czemu możesz autoryzować płatność. Następnie PayPal przekazuje do naszego systemu Twój adres który jest zapisany na koncie PayPal, więc nie musisz spędzać czasu na ręcznym wprowadzaniu wszystkich szczegółów. Na koniec, jeszcze raz sprawdzasz szczegóły Twojego zamówienia zanim je złożysz. Wtedy też zostanie dokonana płatność.
Dobrze wiedzieć: Jeśli nie zrealizujesz zamówienia, płatność może być nadal zarezerwowana w Twoim PayPal. Nie panikuj, bo ta rezerwacja wygasa automatycznie po 2 godzinach.

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 1 z 1

Artykuły w tej sekcji

Napisz wiadomość e-mail do naszej obsługi klienta
Potaramy się odpowiedzieć na Twój e-mail w ciągu 4 godzin w dni robocze.
Zadzwoń lub napisz do naszej obsługi klienta
Przyjazna, pomocna i szybka