30 dni na odstąpienie od umowy

W EasyToys masz prawo do zwrotu przedmiotu w ciągu 30 dni bez podania przyczyny (prawo do odstąpienia od umowy). W tym okresie możesz przeglądać, oceniać i / lub przymierzać produkt tak, jak robisz to w sklepie, chyba że określono inaczej. Aby Twoja przesyłka zwrotna przebiegła szybko, możesz w prosty sposób skorzystać z naszego formularza zwrotu.

Aby anulować lub zwrócić (wycofać), możesz również skorzystać z formularza anulowania. Masz prawo do anulowania zakupu w ciągu 30 dni. Więcej informacji na temat wszystkich warunków znajdziesz poniżej.

Po anulowaniu zamówienia należy zwrócić produkty w ciągu 30 dni od zgłoszenia anulowania.

Dzięki wcześniejszej rejestracji przesyłki zwrotnej Twoja przesyłka zwrotna może zostać szybko przetworzona.

Zarówno odzież, jak i inne rzeczy można zwrócić w EasyToys. Zwracając zamówienie, upewnij się, że przesyłka zwrotna spełnia następujące wymagania:

  • Produkt jest - w miarę możliwości - w oryginalnym stanie i fabrycznym opakowaniu
  • Produkt jest kompletny

Z każdą dostawą otrzymasz potwierdzenie odbioru i formularz zwrotu. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać to potwierdzenie. Możesz również wypełnić formularz odstąpienia od umowy, aby zaznaczyć, że chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy. Nie musisz jednak korzystać z formularza odstąpienia od umowy, ponieważ masz również prawo do odstąpienia od umowy bez formularza.

Kwota refundacji
Wraz z zastosowaniem prawa do odstąpienia od umowy, Twój ewentualny obowiązek zapłaty nie wygasa. Będziesz musiał zapłacić w określonym terminie. Jeśli kredyt powstał w wyniku przetwarzania zwrotu w naszej administracji, a zamówienie zostało opłacone z góry przez firmę np. Ideal, niezwłocznie zwrócimy ją. Jeśli zwrócisz całe zamówienie, koszty wysyłki zostaną anulowane. Zwrócimy Ci pieniądze tą samą metodą płatności, której użyłeś do zapłaty.

Ogólnie rzecz biorąc, zwrócimy kwotę zakupu w ciągu 30 dni od rozwiązania. Rozwiązanie następuje z chwilą, gdy poinformujesz nas o anulowaniu zakupu.

Uwaga! Następujące produkty, jeśli opakowanie nie jest już zapieczętowane, nie mogą zostać zwrócone ze względów higienicznych (jest to również wymagane przez prawo):​

  • Peruki
  • Stringi
  • Kombinezony
  • Rajstopy i pończochy
  • Wszystkie zabawki erotyczne, w tym wibratory i dilda
  • Prezerwatywy, pigułki, lubrykanty, olejki do masażu i kremy

Powyższe pozycje można zwrócić tylko wtedy, gdy okaże się, że są one wadliwe. Wady należy zgłaszać EasyToys w ciągu 30 dni od ich otrzymania. Możesz to zrobić za pomocą formularza zwrotu / formularza anulowania.

Zwroty
Etykietę z adresem zwrotnym znajdziesz na potwierdzeniu dostawy zamówienia.Oryginalne koszty wysyłki zostaną usunięte z faktury po otrzymaniu przesyłki zwrotnej, jeśli zwrócisz całe zamówienie.
Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, skorzystaj z formularza zwrotu / formularza anulowania, abyśmy mogli szybko przetworzyć Twój zwrot.

Anulowanie zamówienia
Każde zamówienie można anulować bez podania przyczyny. Pod warunkiem, że to zamówienie nie zostało jeszcze wysłane. Po wysłaniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie wysyłki od EasyToys. Czy chcesz anulować zamówienie po otrzymaniu potwierdzenia zamówienia? Następnie odpowiedz na potwierdzenie zamówienia lub skontaktuj się z nami wypełniając formularz zwrotu / anulowania na stronie kurierskiej lub poprzez obsługę klienta na naszej strone. Anulowanie zamówienia zostanie potwierdzone e-mailem. Po potwierdzeniu przez nas Twojej prośby o anulowanie, EasyToys zwróci zapłaconą kwotę w ciągu 14 dni od anulowania.

Aby anulować (odwołać), możesz również skorzystać z modelu formularza odstępnia od umowy. Masz na to 30 dni.

Formularz odstąpienia od umowy

Wzór formularza odstąpienia od umowy można pobrać tutaj: formularz odstąpienia od umowy

Czy ten artykuł był pomocny?
Liczba użytkowników, którzy uważają ten artykuł za przydatny: 4 z 6

Artykuły w tej sekcji

Napisz wiadomość e-mail do naszej obsługi klienta
Potaramy się odpowiedzieć na Twój e-mail w ciągu 4 godzin w dni robocze.
Zadzwoń lub napisz do naszej obsługi klienta
Przyjazna, pomocna i szybka